Dlátka

dimage1

 

Dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka napustená rastlinným olejom. Dláta sú určené na jednoduchú prácu s drevom. Dĺžka čepele je 85 mm. Čepele sú v tvare U a V.

 

 

 

dimage2

 

Dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka napustená rastlinným olejom. Dláta sú určené na jednoduchú prácu s drevom. Dĺžka čepele je 85 mm. Čepele sú v tvare mierneho oblúku.

 

 

 

 

dimage3

 

Profesionálne dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka je lakovaná. Dláta sú určené na profesionálnu prácu s drevom. Dĺžka čepele je od 120 mm. Čepele rôznych veľkostí sú v tvare U a ploché.

 

 

 

 

dimage4

 

Profesionálne dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka je lakovaná. Dláta sú určené na profesionálnu prácu s drevom. Dĺžka čepele je od 120 mm. Čepele rôznych veľkostí sú v tvare mierneho oblúku, šikmé a ploché.

 

 

 

dimage5

 

Dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka je lakovaná. Dláta sú určené na profesionálnu prácu s drevom. Dĺžka čepele je od 120 mm. Čepele rôznych veľkostí sú v tvare U, V a mierneho oblúku.

 

 

 

 

dimage6

 

Dláta špičkovej kvality z leštenej nástrojovej oceli. Osemhranná rúčka je lakovaná. Dláta sú určené na profesionálnu prácu s drevom. Dĺžka čepele je od 120 mm. Čepele rôznych veľkostí sú v tvare U a mierneho oblúku.

 

 

 

 

dimage7

 

Dláta obojručné majú rúčky z višňového dreva. Celková dĺžka je 310 mm. Dĺžka čepele je120 mm.

Comments are closed.