Tužky

zeichenmat03

Pastelová krieda CarbOthello

Stabilo sú drevené tužky s pastelovou, kriedovou tuhou. Pre vysokú pigmentáciu majú dobré krycie schopnosti aj na tmavom podklade. Priamym kreslením na vlhký povrch sa dajú dosiahnuť zaujímavé efekty. Dĺžka tužiek je 17,5cm a priemer 4,2mm.

 

 

 

zeichenmat02

 

Tužky pre umelcov

Boesner sú drevené tužky špičkovej nemeckej kvality spĺňajúce najvyššie nároky. V ponuke je 10 stupňov tvrdosti v rozsahu od 8B po 4H.

 

 

 

zeichenmat05

 

8 dielna súprava

Boesner 8 dielna súprava všetko čo je potrebné na kreslenie. Získate kompletnú profesionálnu sadu vo veľmi priaznivej cene.

 

 

 

zeichenmat01

 

Faber Castell

Polychromos sú tužky v drevenej rúčke s mastnou a farebne sýtou kriedovou tuhou. Sýte farby sú odolné voči rozmazaniu a vodosále. Odstrániteľné sú iba terpentínom. Farebné odtiene sú vrátane slonoviny, červenej hlinky, sépiovo svetlé a 4 ďalšie farebné odtiene.

 

 

 

zeichenmat04

 

Koh-i-Noor

Gioconda tužky v drevenej rúčke pre umelcov neobsahujú mastnotu. Sú vhodné na jemné kreslenie ako nap. šrafovanie, ale aj na veľkoplošné kreslenie. Farby sú sýte s dobrou krycou schopnosťou. Mäkká tuha umožňuje aj práce na chúlostivých dokladoch. Dĺžka je 17,5cm. Je v celokovovej krabičke ako 24 alebo 48 dielna sada.

Comments are closed.